gyvybės draudimas

GYVYBĖS DRAUDIMAS (kaupiamasis arba investicinis) – tai finansinė apsauga žmogaus mirties ar sunkios ligos atveju. Be abejo, dauguma mūsų gyvensime ilgai ir laimingai, tačiau finansiniu saugumu pasirūpinti reikia kaip galima anksčiau. Tai aktualu visiems, o ypač šeimoms, kuriose auga nepilnamečiai vaikai, kurios turi paskolų ar kitų finansinių įsipareigojimų. Maitintojo netektis būtų ne tik didžiulė emocinė trauma, bet ir sukeltų finansinių sunkumų. GYVYBĖS DRAUDIMAS užtikrintų šeimai iki nelaimės turėtas pajamas, kurių dėka jie turėtų galimybę gyventi tame pačiame name, apmokėti sąskaitas, lankyti tas pačias mokyklas, kurti savo ateitį. Sakysite, taip gali ir neatsitikti?

Statistikos departamentas mano kitaip. :)

Valstybė taiko pajamų mokesčių lengvatas asmenims sudariusiems GYVYBĖS DRAUDIMO sutartis. Jūs galite susigrąžinti net 15% nuo įmokėtų įmokų.

Nemažai žmonių Lietuvoje galvoja, kad GYVYBĖS DRAUDIMAS yra prabanga, prieinama tik turtingiems, todėl savo sprendimą atidėlioja „geresniems laikams“. Bet dabartinė ekonominė situacija daugeliui sukėlė finansinių sunkumų, kurie dar labiau paaštrėtų arba taptų nepakeliami, atsitikus nelaimei arba susirgus sunkia liga.

Reikia pasiūlymo?